![](https://firstdutch.com/app/uploads/pexels-anna-shvets-4483323-scaled-1-854x1280.jpg)
Partnership NLC Health
NLC Health, een bedrijf dat uitvinders helpt hun idee in een onderneming om te zetten, gaat samenwerken met verschillende particuliere investeerders waaronder Peter Goedvolk.
Het bedrijf heeft €20 mln opgehaald bij investeerders en gaat samenwerken met First Dutch, die een belangrijke rol gaat spelen bij NLC. First Dutch streeft ernaar om in een relatief vroeg stadium meerdere start-ups over te nemen en deze onder te brengen in een aparte divisie. Op deze manier kan NLC zich meer richten op nieuwe uitvindingen.
![](https://23g-sharedhosting-firstdutch.s3.eu-west-1.amazonaws.com/app/uploads/2022/12/28125952/2021-NLC.jpg)
Wij zijn enorm trots op deze aanvulling van ons business portfolio. Voor meer informatie, lees het volledige artikel hier
Contact
Neem contact met ons op als u meer informatie zou willen ontvangen over hoe First Dutch uw organisatie kan helpen.
"*" geeft vereiste velden aan